Кошик
Кофе и чай оптом
+380939043191
+380939043191
+380991509886
+380939043191
+380681174744

Кава в зернах "Leonardo"

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Кави в зернах під брендом Leonardo створений для тих, кому важлива доступна ціна і цілком прийнятну якість. У той час як навіть робуста з такою вартістю буде виглядати “підозріло” дешево, даний виробник склав купаж, частину якого становить арабіка. Поєднання смаків досить цікаве, щоб хоча б раз спробувати – .нотки горіха і яскраво виражена кислинка. Аромат у готового свіжозвареного пива – еспрессо з нотками мокко.

Оптом

Оптові умови, привабливі для багатьох підприємців, дозволяють отримати якісний продукт за максимально низькою ціною. Споживачі з обмеженим бюджетом зможуть купити затребуваний і якісний продукт. Пам'ятайте, що можливий не тільки великий, але і дрібний опт. 

Для звичайних споживачів кави Леонардо в зернах купівля оптом може означати додаткову економію. З нами працюють в тому числі ті, хто бажає замовити продукт в офіс або для дому. Це гідний і мудрий вибір, який роблять багато споживачі з України.

Де купити недорого

Щоб купити каву в зернах Leonardo в Україні недорого, доцільно звернутися до послуг інтернет-магазинів. Звичайні роздрібні торгові точки оплачують оренду торгових площ, праця персоналу і багато іншого. У той же час комерційні сайти вимагають набагато менших витрат, і це відбивається на ціні кожної товарної позиції.

Слід визнати, що навіть в інтернеті не у кожного магазину однаково вигідні умови. Якщо не полінуватися і пошукати цей зернової кави Леонардо в інших інтернет-магазинах можна побачити, що деякі з них продають продукт на десятки гривень дорожче. Ми ж сформували максимально доступні для жителів України умови, робимо швидку доставку у будь-яке місто і гарантуємо професійні консультації з будь-яких запитань.