Кошик
Кофе и чай оптом
+380939043191
+380939043191
+380991509886
+380939043191
+380681174744

Кава в зернах "UCC"

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

UCC – це ТОВ “Українська кавова компанія ЛТД”, один з лідерів у нашій країні по обжарке зеленої кави, яка здійснюється на сучасному сертифікованому обладнанні. Компанія використовує як арабіку, так і робусту, а співпрацює з виробниками з Азії, Африки, Латинської Америки, складаючи з них вишукані купажі. Продукція UCC відповідає кращим світовим стандартам, а свіжообсмажена зернової кави особливо цінується, тому купити його в Україні безперечно варто.

Кожен цінитель кави з суворим смаком може знайти те, що найбільше припаде до душі. У представлених тут купажах відрізняється насамперед співвідношення арабіки та робусти. EXTRA CREMA – це 20 % арабіки і 80 % робусти. У UCC QUALITY міститься 30 % арабіки і 70 % робусти. Ну а в UCC SUPREMO співвідношення відрізняється кардинально: 60 на 40 (арабіка переважає).

Оптом

Ціна, яку ви бачите на цій сторінці, не просто конкурентоспроможна, вона одна з найкращих в Україні. Ви можете зорієнтуватися, який варіант підійде: бюджетний, елітний або “золота середина”. Ну а якщо замовити продукт “Української кавовій компанії” оптом, можна отримати значні додаткові знижки. Щоб дізнатися їх розмір, натисніть на кнопку “показати оптові ціни”.

Великі замовлення роблять нерідко ті, хто володіє власною торговою точкою. І такі підприємці встигли оцінити переваги кави в зернах бренду UCC, який відмінно сприймається більшістю кавоманів. Однак зовсім не обов'язково бути бізнесменом – під дрібним оптом може матися на увазі навіть покупка 5 або 10 кілограмових упаковок. Якщо ж це вам поки не потрібно, можливе замовлення в роздріб.

Де купити недорого

Когда вам нужно купить кофе в зернах UCC недорого, а знакомого надежного поставщика нет, целесообразно обратиться в интернет-магазин. Дело в том, что содержание сайта обходится дешевле, чем аренда торговых площадей. Меньше и количество задействованного персонала. И всё же даже среди коммерческих сайтов вы не найдете столь привлекательных условий.

Компанія Торбафуд займається продажем різних видів кави. Однак вибір на користь торгової марки UCC (Ukrainian Coffee Company/Українська кавова компанія) є показником хорошого смаку. Особливо популярний його вигляд під назвою UCC Сапремо, купити який тут можна недорого. Також, обираючи нас, ви отримаєте вичерпні відповіді на свої питання і професійні консультації щодо вибору кави. Можливі додаткові знижки і спеціальні умови, також гарантуємо оперативну доставку у ваше місто.