Кошик
Кофе и чай оптом
+380939043191
+380939043191
+380991509886
+380939043191
+380681174744

Каркаде

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Під фразою “червоний чай” мається на увазі каркаде — це червоно-бордовий за кольором і кислий на смак напій з суданської троянди (також називається розеллой). В Україні та деяких сусідніх країнах склалася традиція називати чаєм каркаде, як і інші трав'яні напої. Ще можна зустріти термін “червона троянда”. Корисно знати, що в хід йдуть сушені приквітки рослини з роду гибискусов, сімейства Мальви.

Суданська роза вирощується в тропічних районах світу, а відбувається дана культура Індії. Особливо популярна вона в Єгипті, де є національним напоєм. Африканці особливо цінують холодний каркаде, який відмінно втамовує спрагу. На смак такий червоний чай досить кислий, з легкою ноткою солодощі. А якщо додати цукор (зазвичай використовується рясно — приблизно 4 чайних ложки на чашку), заварена суданська троянда буде схожа на морс або узвар.

Красный чай легко заварить. Нужно всего лишь залить его (из расчета несколько лепестков на чашку) крутым кипятком и дать настояться несколько минут. Также уместно охладить напиток, если планируете употреблять его в жаркое время.

Суданскую розу очень любят в Украине. Если вы занимаетесь чайно-кофейным бизнесом, включите ее в ассортимент. И если делаете готовые напитки, сделайте на нее ставку в летний период. Можно купить продукт у нас с запасом, а затем готовить и охлаждать, подавая отдельно каркаде с сахаром и без.

Від тиску (для зниження)

Користь каркаде полягає насамперед у зміцненні стінок кровоносних судин. Але оскільки у складі є вітаміни і органічні кислоти (наприклад лимонна), напій заслужив репутацію “ліки від усіх хвороб”. Секрет простий: він просто має загальнозміцнюючу дію, а також володіє жарознижуючими і спазмолітичними властивостями. 

Але саме головне – це цінний для гіпертоніків здатність червоного чаю знижувати тиск. Однак для гіпотоніків вживання напою не рекомендовано. Іншими протипоказаннями до вживання є виразкова хвороба, гастрит, підвищена кислотність. 

 

Ціна

Мы продаем исключительно красный чай высшего сорта. Это тот редкий случай, когда цена на наш продукт может не быть ниже магазинной. Но она в полной мере компенсируется высоким качеством и скидками для оптовых покупателей. Некоторые потребители желают заказать нестандартное количество продукта, и мы идем навстречу: продаем каркаде на развес в экономичной полиэтиленовой упаковке. 

Недорого в интернет-магазине

Каждый житель Украины хотел бы купить любимый каркаде недорого. Такую возможность предоставляют интернет-магазины, у которых нет необходимости оплачивать огромные торговые площади и труд многочисленных продавцов. Компания Торбафуд помогает вам экономить и сохраняет неизменно высокое качество любого предлагаемого продукта. 

Обращайтесь, чтобы купить изумительный на вкус и полезный красный чай из суданской розы. Со своей стороны, гарантируем своевременную доставку, профессиональные консультации и качественный сервис.